Co je to deprese

Antidepresiva na bázi třezalky.

Deprese je velmi závažná psychická porucha. Pokud se pacient který ji trpí neléčí, mohou být důsledky katastrofální. Mezi hlavní symptomy patří trvale zkleslá nálada, upadlý zájem o okolí, absence pozitivního myšlení, apod.

Pacient trpící depresí trvale pociťuje úzkost, jeho citová vazba k okolí se stále více oslabuje a tvoří si vůči ní bariéru, díky ní se po té cítí osamocen. Takový člověk se pak dostane do začarovaného kruhu kdy ztratí zájmy a ke všemu se chová apaticky. Cítí se na obtíž.DepresePokud jste zjistili, že trpíte depresí, nebo si to myslíte, nepropadejte panice. Deprese je sice závažné onemocnění, ale pouze v tom případě pokud se neléčí. Existuje celá řada metod, které vám mohou od deprese pomoci. Tyto postupy více rozebíráme na stránce léčba deprese. Lidé s depresí nejsou žádní šílenci, jsou to nemocní lidé, s kterými by se mělo zacházet obezřetně a ne jako se simulanty. Dnešní společnost chápe depresi jako společenské stigma, proto není na místě vykládat o svých problémech každému na potkání. Svěřte se s vaším problémem pouze rodině a nejbližším přátelům, ale nikoliv všem. Mohou si vás škatulkovat pouze jako člověka psychicky narušeného, což nejste, jen se momentálně cítítě jinak. Pokud máte podporu v rodině a nejbližších přátelích, máte situaci o to snažší, že je o koho se opřít a s kým se poradit. Např. v USA casino games online real money je dnes naprosto běžné, že každý má svého psychologa a na depresi se vůbec nenahlíží jako na něco nemyslitelného. Pokud máte jakékoliv otázky, můžete se zeptat v našem diskusním fóru o depresi.


Depka a deprese

Slovo deprese se v dnešní společnosti přetransformovalo do zvučnější „depky“. Lidé si často neuvědomují jak hluboce se mýlí když o nárazově špatné náladě hovoří jako o depresi. Pokud má někdo špatnou náladu po nudném nedělním odpoledni, těžko můžeme hovořit o nemoci. Takoví lidé si těžko uvědomují co deprese je a jako třešnička na dortu je, pokud zlehčují utrpení ostatních o němž se domnívají, že něco skutečně vědí a čím si údajně prošli. Rady a zkušenosti od těchto lidí nemají pro člověka trpícího depresí, naprosto žádnou váhu.


Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.